Kemer Rino’ysa “Fark Edilir”.
 

1989 yılında kurulan RİNO 2002 yılından bu yana üretim teknolojisi, kapasitesi , kalitesi ve ihracatıyla İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde  2500 m2 lik modern fabrikasında 95 personel ile üretimine devam etmektedir. 
 
Yıllık 2milyon adet kemer üretim kapasitesine sahip olan Rino, bay ve bayan grubu altında; Spor, klasik ve unisex kemer ana ürünleri yanı sıra moda trendlerine uygun birçok deri aksesuarı üretimi yapmaktadır.
 
Kendi markasını yaratmış olan Rino, Avrupa da ve Türkiye de birçok firmanın   tercihi arasına girmiştir. 
 
Rino müşterileriyle doğru yerde, doğru zamanda ve doğru ürünle buluşabilmek için, yatırımlarını AR-GE, Yeni Teknolojiler ve Pazarlama üzerinde yoğunlaştırmaktadır. 
 
Gerek yurtiçi, gerekse uluslararası fuar organizasyonlarında sektörünü başarıyla temsil etmekte olan Rino yurt dışındaki distribütörleri vasıtası ile pazarlama ağını her geçen gün genişletmektedir.
 
Rino; İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Hindistan ve bazı Uzakdoğu ülkelerinden ithalat yapmakta, Amerika, İsrail, Hollanda, Japonya, Danimarka, Fransa, Almanya, İtalya, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, İngiltere, Belçika, Kanada, Avusturya, Kazakistan, Finlandiya, İran, Irak, Azerbaycan, Suriye gibi birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır.
 
Rino; Beyazıt, Laleli ve Merter de açtığı mağazalar ve elektronik satış vasıtası ile perakende satışta da büyük yol kat etmiştir.
Bu mağazalar vasıtası ile özellikle Doğu Bloğu, Balkan ve Ortadoğu ülkelerinden gelen müşterilerin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir.
 
ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Standardını kendine kılavuz olarak seçmiş olan  Rino ’nun bundan sonraki hedefi sadece standardın şartlarını karşılamak değil, kalite yönetim sistemini daha da ileri taşıyarak her zaman olduğu gibi bu konuda da sektörde örnek gösterilecek uygulamalara imza atmaktır.
 
Doğanın bize armağan ettiği deride bulunan eşsiz dayanıklılığı Tasarım ve Kalite ile buluşturan Rino müşterileri için değer yaratmaya devam etmektedir.
 

 
MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan kaliteli ürünler tasarlayıp sunmaktır.

 

Amaç ; Her türlü müşteri talebini karşılayabilen, güvenilir ve sürekliliği olan, kaliteden ödün vermeyen, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan sektörde öncü uluslar arası bir kuruluş olarak ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

 


Değerlerimiz, 
 

Yenilikçilik, Dürüstlük, Güvenilirlik, Yasal ve Etik Çalışma, Müşteri Odaklılık, Kalite, Çözümcülük, Esneklik, Takım Çalışması.
 

VİZYONUMUZ
 

Yurt dışında, sektörde ki konumumuzu daha da güçlendirerek dünya çapında bilinen bir marka olmak.
Rino;
 
Sürdürülebilir kalite anlayışını benimsemeyi,
Değişen teknolojiyi de yakından takip ederek hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeyi,
Müşteri memnuniyetinin yanı sıra müşteri bağlılığını da sağlamayı,
Çağdaş Yönetim anlayışı ile hareket etmeyi,
Değerlerine sahip çıkmayı,
Müşterileri, tedarikçileri ve çalışanlarıyla bir aile olmayı,
Çevreye, topluma ve doğaya saygılı kalmayı,
 
 Amacına ulaşabilmek için gerekli başarı faktörleri olarak görmektedir.

 

Copyright © RİNO DERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ Designed By ruhungemisi.com.tr